Snubní prsteny

Snubní prsteny jsou nemalou svatební položkou z hlediska ceny. Pro ty nejméně náročné budou asi jasnou volbou snubní prstýnky z chirurgické oceli. Věrní zastánci zlata mají na výběr snubní prstýnky z bílého, žlutého a růžového zlata nebo jejich kombinaci vše s ryzostí 14karátů. Pro opravdové milovníky drahých kovů ale doporučujeme platinu, protože z celé škály materiálů, je platina tou nejušlechtilejší. Ať už si vyberete jakýkoliv materiál, nezapomeňte, že snubní prsteny jsou tradičním symbolem spojení dvou lidí na celý život.

Kategorie snubních prstenů

 bílé
zlato
 žluté
zlato
 kombinované
zlato
 chirurgická
ocel

Bonusy ZDARMA ke snubním prstenům

Ohlasy našich zákazníků

“Nákup byl absolutně bezproblémový,Prsteny dorazili přesně za dva dny, jak je psáno v podmínkách. V krásné krabičce a zabaleny tak, aby se jim při přepravě nic nestalo. A prstýnky jako takové jsou nádherné, nákupu určitě nelitujeme.”

Kamila Š.

“Jsme velmi spojeni s prstýnky, vypadají nádherně! A Vaše služby jsou úžasné ‑ dodání do druhého dne, velmi jste nám vyšli vstříc s výměnou prstýnku i dodatečným rytím, komunikace na jedničku! Děkujeme.”

Zuzanka B.

“Vynikající servis obchodu, bezproblémový ochotný přepravce DPD), snadná výměna při neodhadnutí správné velikosti, přijatelná cena a ‑ krásné prstýnky. Děkujeme.”

Jaromír Š.

Úprava prstenů na míru? U nás je to možné

  • Ozdobení zirkonem (200 Kč/kus) nebobriliantem (cena dle velikosti, na dotaz rádi zodpovíme).
  • Změna povrchové úpravy z matné na lesklou či obráceně.
  • Můžeme pro vás vyrobit prsteny v libovolné kombinaci zlata bílého, žlutého a růžového.
  • Úprava šířky prstenů dle přání na užší či naopak na širší.
  • S objednáním neváhejte, zakázková výroba prstýnků trvá cca 4 týdny. doporučujeme je tak objednat s dodatečnou rezervou, odměnou za vaše čekání vám budou unikátní zlaté snubní prstýnky přesně podle vašich představ.

Máte dotaz k možnostem úprav prstenů? Rádi vám poradíme, neváhejte nám napsat přes formulář níže nebo na email info@snubni-prsten.cz

Aktuálně nejoblíbenější snubní prsteny

Zákazníci nás hodnotí vysokou známkou bílé zlato4.9091 98 % Sinus 3 white žluté zlato4.9615 99 % Myrtha kombinované zlato5.0000 100 % Minie stone chirurgická ocel4.8276 97 % Paradise

Jak nejlépe určit správnou velikost prstenu?

Měřící pásek

Připravili jsme vám jednoduché návody, díky kterým prsteny správně vyberete. S měřícím
páskem, kroužky nebo tabulkou určit velikost prstenu na váš prsteníček jistě zvládnete.

Zobrazit návod

Co dělat, když špatně určíte velikost?

Velikost většiny zlatých prstenů vám dokážeme upravit až o +/- 2 velikosti, narozdíl od ocelových prstenů, které upravit nelze. U snubních prstenů z chirurgické oceli tak doporučujeme učinit objednávku bez rytiny. Tu vám můžeme dodělat až poté, co se ujistíte, že vám prsteny padnou. U zlatých prstenů je navíc úprava velikosti ZDARMA. Chcete-li mít jistotu, který prsten lze upravit, informujte se na info@snubni-prsten.cz ještě před objednáním. Rádi vám poradíme.

Proč si u nás pořídit snubní prsteny ?

  • Svatba je významným životním mezníkem a prsteny na celý život ze zlata by měly vyjadřovat hodnotu a důležitost rozhodnutí strávit s partnerem celý život.
  • Zlato je trvalou hodnotou, která historicky překonává výkyvy hodnot a ekonomické nesnáze. Snubní prsteny z drahého kovu jsou trvalým stvrzením lásky mezi snoubenci.
  • Zlaté snubní prsteny Primossa jsou prvotřídní kvality ověřované puncovním úřadem a mají krásný design, který vám můžeme přizpůsobit.
  • ZDARMA vám zhotovíme rytiny do prstenů, přidáme elegantní krabičku a také prsteny bezplatně doručíme.
  • Máme tisíce hodnocení spokojených zákazníků. Buďte s námi spokojeni i vy!