BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Proč koupit snubní prsteny právě v BRILAS?

1) Poskytujeme doživotní záruku na kameny + certifikát ke všem snubním prstenům

Jako jediní nabízíme doživotní záruku na kameny. U nás se nemusíte obávat vypadnutí kamínků. Ty naše opravdu nepadají! Statistiky hovoří jasně a 99,9 % kamenů nikdy nevypadne. To zbylé 0,1 % urychleně opravíme či rovnou vyrobíme prsten nový.

2) Máme 16 kamenných prodejen po celé v ČR!

Prohlédněte si prstýnky online a pak se přijďte ujistit na některou z našich 16 prodejen, kde Vás očekává příjemný a erudovaný personál. Prsteny prodáváme online i na kamenných prodejnách za internetové ceny!

3) Přes 5000 kladných zákaznických recenzí a 99 % na heureka.cz

Těší nás, že naše snaha o Vaši spokojenost je Vámi velmi pozitivně ohodnocována ve Vašich recenzích. Jako jediní prodejci snubních prstýnků jsme již přes 6 let účastníky nezávislého hodnotícího systému na Heureka.cz, kde naši zákazníci hodnotí náš výkon mezi 98-100%.

4) Nejširší nabídka, unikátní designy a skvělé ceny

Máme nejrozmanitější designy snubních prstenů, v nekompromisně vysoké kvalitě za nejlepší ceny v ČR.

5) Na našich prodejnách poskytujeme dokonalou péči

Hledáte-li klidný, ničím nerušený výběr v pohodovém a příjemném prostředí s občerstvením, kdy se Vám plně věnuje náš erudovaný personál, tak jste na tom pravém místě!

6) Brilas jednička na trhu = záruka síly, stability a garance kvality

Děkujeme, že se Vám naše firemní hodnoty a způsob, jakým se o Vás staráme, líbí tolik, že jste z nás učinili neprodávanější a nejoblíbenější značku v ČR!

Z dalších důvodů vybíráme: