BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Bonusy k nákupu

Bonus číslo 1.
RYTINA na přání ZDARMA

Při objednávce zlatých snubních prstenů můžete využít z vnitřní strany prstenů vyrytí jména a data svatby ZDARMA. Na výběr máte ze dvou fontů písma. Nenechejte si tak ujít jedinečnou možnost, jak zosobnit Vaše snubní prstýnky a zhmotnit památku na Váš svatební den.

Nevíte si rady s otázkou co si do prstenů nechat vyrýt? Pak čtěte následující řádky. Nejběžnější rytina, kterou do prstenů zhotovujeme, obsahuje křestní jméno partnera a datum svatby. Zejména datum svatby je postupem času hodně užitečný údaj pro mužskou část, protože pomůže předejít situaci, kdy zapomenete na termín svatby a tím také na zakoupení kytice k výročí :-)

S jakými dalšími rytinami jsme již setkali? Oblíbenou možností je vyrytí pouze data svatby, či oblíbeného životního motta. Čím dál častěji se také setkáváme s vyrytím místa svatby a to zejména pokud se jedná o místo exotické. A na závěr nesmíme zapomenou zmínit přezdívky, kterými se partneři oslovují ovšem zde doporučujeme dobře zvážit, zda přezdívka vydrží celý život jako naše prsteny.

Bonus číslo 2.
KRABIČKA na prsteny ZDARMA

Jako poděkování, že jste si vybrali zásnubní prstýnek či snubní prsteny právě od nás, jsme pro vás připravili několik elegantních krabiček ve variaci barev ZDARMA.
Vybrat si můžete právě tu, která se vám bude více líbit. Pro vybrané prsteny dodáváme speciální krabičky vyrobené z ušlechtilého dřeva.
Pokud se Vám některá z nabízených krabiček líbí, tak nám ji poznamenejte do objednávky a my Vám do této krabičky Vaše prsteny zabalíme. Druhou možností je varianta, kde se necháte překvapit, kterou krabičku pro Vás vybereme.  

Bonus číslo 3.
DOPRAVA ZDARMA

Doprava ZDARMA je u nás již od objednávek nad 2000 Kč. Prakticky se tak doprava ZDARMA týká celého sortimentu prstenů. Doručuje pro nás Česká pošta a kurýrní služba PPL.

Pokud zvolíte doručení Českou poštou, tak Vám bude zboží doručeno v bezpečnostní obálce. Samotné prsteny budou uloženy v krabičce, která bude zabalená v ochranné bublinkové fólií.

V případě doručování kurýrem PPL, Vám bude doručen Váš nákup v papírové krabici. Samotné prstýnky jsou baleny stejně jako u přepravy s Českou poštou, tedy v krabičce a obalené ochranou bublinkovou fólií. Zaměstnanci, kteří pro Vám zakázky zpracovávají jednoznačně doporučují společnost GEIS. Zde máte garanci doručení během následujícího pracovního dne po expedici z naší firmy. Dopravce Vás navíc informuje sms, emailem a telefonem o předpokládaném termínu doručení. A navíc si můžete domluvit doručovací místo, které Vám aktuálně nejvíce vyhovuje.