BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Rytiny do snubních prstenů ze zlata i z oceli

Při objednávce zlatých snubních prstenů (u vzorů které to umožňují) můžete využít dovnitř prstenů vyrytí jména a data svatby ZDARMA. Na výběr máte ze dvou fontů písma. Nenechejte si tak ujít jedinečnou možnost, jak zosobnit vaše snubní prstýnky a mít památku na váš svatební den.

Kolik znaků se vejde do rytiny?

Ve většině případů do dámského prstenu cca do 15-20 znaků, do pánského cca do 20-25 znaků. Záleží ovšem na konkrétním modelu prstenu (zasazené kameny snižují oblast pro umístění rytiny) a velikosti prstenu (čím menší velikost, tím méně místa pro rytinu). Obecně se ale dá říci, že téměř do všech prstenů se vždy vejde křestní jméno partnera a datum svatby. Nejste-li si přesto jisti, kontaktujte nás. Pokud zadáte do objednávky rytinu, která nepůjde do prstenu umístit, budeme Vás kontaktovat a domluvíme se jak text rytiny upravit.

Do prstenů zásnubních rytiny většinou bohužel provést nelze z důvodu úzké šíře prstenů a možnosti uvolnění kamenů.

Fonty rytin do zlatých snubních prstenů:
Font "Sára" rytina do zlatých snubních prstenů         Font "Petra" rytina do zlatých snubních prstenů


Rytinu si můžete nechat udělat i do ocelových snubních prstenů. Zaplatíte sice 149,- Kč/ks, ale máte výběr z více fontů a také lze nechat vyrýt k textu ZDARMA obrázek vašeho znamení horoskopu.

Fonty rytin do snubních prstenů z chirurgické oceli:
Font "Věra" rytina do snubních prstenů z chirurgické oceli        Font "Sára" rytina do ocelových snubních prstenů           Font "Marie" rytina do snubních prstenů z oceli 316L

Znamení horoskopu je možné pouze do ocelových prstenů (provádí se na jiném rycím stroji než prsteny zlaté).

font Zodiac 21
font Zodiac 21


font Zodiac NS
font Zodiac NS


font Zodiac
font Zodiac