BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Náš tým BRILAS, Brilas group s.r.o.

Martina Pergerová členka týmu BRILASMartina Pergerová
specialista zákaznické péče Zlín
777 44 11 44, pergerova@brilas.cz

Martina je naší čerstvou posilou týmu. Její charisma, úsměv a pozitivní přístup odzbrojí každého zákazníka. Díky její schopnosti učit se novým věcem se stala za velmi krátkou chvilkou plnohodnotným členem našeho týmu. Martina je také velice šikovná při práci s grafickými programy a tak pokud se díváte na nové produkty a jejich fotky vězte, že je pro Vás finálně připravila právě Martina. 

Petra Zemánková BRILAS BrnoPetra Zemánková
obchodní konzultant prodejna Brno
774 735 939, zemankova@brilas.cz

Petra je lídr brněnské pobočky, o kterou se stará s péči větší než maximální. Pobočka je tak vždy jako ze škatulky a klienti se tam cítí skvěle. Díky Petřinu otevřenému a pragmatickému přístupu, kdy klientům poskytne veškeré informace, komfort a péči při veledůležitém výběru prstenů na celý život, pak na ni klienti pějí chválu ze všech stran a nás to velmi těší. Petru baví fotografování a tak z vlastní iniciativy fotí Vámi vybrané prsteny v kvalitě blížící se profesionální a tyto fotky postupně budete moci vidět v detailu jednotlivých produktů.

 

Dominika Georgia Sebela členka týmu BRILASDominika Georgia Sebela
specialista zákaznické péče Zlín
777 44 11 44, sebela@brilas.cz

Původem Kanaďanka, která kromě angličtiny ovládá dokonale český jazyk. Nejčastěji se s ní můžete setkat při emailové komunikaci. Je velmi svědomitá, komunikativní a usměvavá. Dominika je jasným příkladem týmového hráče, neboť je ochotná pomoci každému. Všechny nové produkty uvedené na webu nesou její nesmazatelnou stopu, protože poctivě vymýšlí veškeré popisy našich nových krásných prstenů.
 

 

Lenka Králíková členka týmu BRILASBc. Lenka Králíková
specialista zákaznické péče Zlín
777 44 11 44, kralikova@brilas.cz


Lenka je naše šikovná brigádnice, která studuje poslední dva roky magisterského studia na VŠ obor bankovnictví. Její silnou stránkou je obsluha zákazníků na naší prodejně, neboť je velmi pracovitá, empatická a ochotná. Pro zákazníky dokáže vždy udělat maximum. Díky její neustále pozitivní náladě je u našich klientu velmi oblíbená.
 

 

Lucie Podešvová BRILAS Praha 5Lucie Podešvová
vedoucí regionu Praha
773 427 431, podesvova@brilas.cz

Lucie má pod palcem naše pražské prodejny a jejím hlavním úkolem je zajistit vše potřebné k tomu, aby zákazníci odcházeli z BRILAS nadšení a spokojení. A k tomu potřebuje tým skvělých kolegů, o které se stará. Lucka je umělecká duše, skvěle maluje. Možná jste se s jejími dílky setkali na výtvarných výstavách či v prostorách subjektů, pro které obrazy na zakázku vytvořila. Estetické cítění a zkušenost umně přenáší i do své práce v BRILAS. Pokud chcete odborně poradit, neváhejte Lucii napsat a domluvit si s ní konzultaci.

 

Nikola Trnovcová členka týmu BRILASBc. Nikola Trnovcová
specialista zákaznické péče Zlín
777 44 11 44, trnovcova@brilas.cz

Nikola je firemní sluníčko. Nikdy se nestane, že by jste u ní poznali špatnou náladu. Je pracovitá a ochotná. Klienti milují její klidnou a pozitivní povahu. Kolegové její pozitivní přístup a to, že nepokazí žádnou srandu. Nikola je navíc nadaná a kreativní v publikační činnosti a tak se s její prací můžete každý den potkávat při četbě našeho svatebním magazínu.

 

 

Denisa Berdníková členka týmu BRILASDenisa Berdníková
specialista zákaznické péče Zlín
777 44 11 44, berdnikova@brilas.cz

Denisa je ve svém nastavení nesmírně pozitivní a hodný člověk, má neskutečně velkou trpělivost a snaží se s každým vycházet za dobře a proto ji jen tak nic nerozhází. Dokáže řádně naslouchat a to jak kolegům, tak zejména klientům a proto je u klientů velice oblíbená. Navíc je velice vnímavá k potřebám klientů a je ochotna pro každého ze zákazníků udělat maximum.

 

 

Veronika Rozenbergová členka týmu BrilasVeronika Rozenbergová
specialista zákaznické péče Zlín
777 44 11 44, rozenbergova@brilas.cz

Veronika je velmi pracovitá a svědomitá včelička, která trpělivě vyslechne každého zákazníka a udělá vše pro jeho spokojenost. Navíc, najít chybu v činnostech které dělá je skoro nemožné. U nás ve firmě má Veronika na starosti zejména administraci webů a objednávek, zákaznickou péči na prodejně i po telefonu. Verča hrála aktivně několik sezón  florbalovou extraligu a možná i proto je skvělým týmovým hráčem i v našem kolektivu a hraje vždy fér na všech "hřištích" :-)

 

 
Kristýna Mikšaníková
vedoucí zákaznické péče Zlín
777 44 11 44, miksanikova@brilas.cz

Kristýna je ambiciózní a schopná členka našeho týmu. Její silnou stránkou je komunikace a zejména komunikace krizových situací, které vždy zvládne vyřešit ke spokojenosti zákazníka. Má zkušenosti z manažerské pozice v jedné velké kosmetické firmě a ty se jí daří i u nás využívat k plné spokojenosti zákazníků. Kristýna má u nás na starosti průřezově téměř všechny oblasti prodeje prstenů a má také mnoho nápadů na zlepšení chodu celé firmy, které se nebojí prezentovat a prosazovat :-) Díky své pracovitosti a schopnostem se po dvou letech u firmy dostala do manažerské pozice, kde dostala zodpovědnost za řízení celé distribuce a zákaznické podpory na centrále.

 

 
Bc. Radim Kubíček - ředitel rozvoje BrilasBc. Radim Kubíček
ředitel rozvoje
773 427 431, radim.kubicek@brilas.cz
Radim se po 12 letech strávených na expertních a manažerských rolích ve Vodafone, Hewlett-Packard a KornFerry rozhodl spojit síly s bráchou Martinem v jeho firmě. Díky dlouholeté praxi v globální poradenské firmě má v BRILAS na starosti vše, co se týká strategického řízení lidí. Mimo to se intenzivně věnuje novým BRILAS projektům a rozvoji obchodu, zejména rozšiřování a optimalizaci prodejní sítě. Radim je extrovertní povaha, miluje lidi a jejich společnost, a tak jej občas zastihnete i na některé z našich prodejen, jak se věnuje zákazníkům a čerpá tak podněty, jak může BRILAS ještě lépe plnit Vaše sny a přání.


 
Ing. Petr Hrabec - obchodní ředitel firmy Elegante online s.r.o.Ing. Petr Hrabec
obchodní ředitel
777 44 11 44, hrabec@brilas.cz

Petr má ve firmě na starost komunikaci s našimi dodavateli, tak abychom pro Vás mohli na webu i v kamenné prodejně nabízet úžasný sortiment šperků v co nejlepší kvalitě za přijatelnou cenu.
Mezi jeho firemní povinnosti patří i řešení všech klientských stížností. Díky zkušenostem z ředitelských pozic ve velkých firmách vnáší do naší malé firmy také patřičnou štábní kulturu.


 

 
Ing. Martin Kubíček - majitel a jednatel firmy Elegante online s.r.o.Ing. Martin Kubíček
majitel a jednatel
777 44 11 44, kubicek@brilas.cz

Majitel firmy, vizionář, který při rozvoji firmy nepřetržitě myslí na klientské blaho a tak stále zdokonaluje klientský servis. Navíc neúnavně přemýšlí nad tím, jak zákazníkům nabídnout nejpříjemnější nákup online i v kamenných prodejnách s největší přidanou hodnotou na trhu. Stará se také o to, aby se o nás zákazníci dozvěděli a v hojné míře nás navštěvovali.