BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Fajn BRIGÁDA ve ZLÍNĚ!

Fajn brigáda ve Zlíně-Malenovicích. V pěkném moderním prostředí a s pohodovými lidmi. Vhodné pro studentky či maminky na mateřské.

Fajn BRIGÁDA ve ZLÍNĚ!

Co je hezčí než smysluplná práce se šťastnými lidmi? Snoubenci, kteří k nám přicházejí vybírat prsteny, šťastní a zamilovaní opravdu jsou :-).

Jsme Brilas, specialista na snubní a zásnubní prsteny,
a pro rozšíření týmu, který pečuje o naše klienty při výběru snubních prstenů na prodejně ve Zlíně-Malenovicích na ulici Tečovská (v budově UNICARS) hledáme usměvavé lidi na dlouhodobou brigádu NA POZICI ASISTENTKA PRODEJE.
Vhodné i pro maminky na mateřské dovolené či studentky.

Zkušenosti z oboru ani praxi nepožadujeme, všechno Tě trpělivě naučíme, byť to chvilku zabere. Pozitivní nastavení mysli, smysl pro fair play a proklientský přístup však očekáváme v míře větší než velké!

Nabízíme pohodovou, dlouhodobě stálou, práci pro lídra trhu, kterému velmi záleží na spokojenosti zákazníků, ale i zaměstnanců. V moderním prostředí, se špičkovými produkty, skvělými kolegy, a po zapracování i s nadstandardním platovým ohodnocením.

Své životopisy prosím posílejte na pracezlin@brilas.cz

Těšíme se na Vás!

Brilas tým 

Článek přečten: 1880×

Nejnovější články

Známe vítěze fotosoutěže "Vaše léto s drahoušem"! Známe vítěze fotosoutěže "Vaše léto s drahoušem"! Máte rádi špičkový servis a komfort? Brilas garantuje obojí! Máte rádi špičkový servis a komfort? Brilas garantuje obojí! Láhev vína ZDARMA ke snubním prstenům + SOUTĚŽ o 3 bedny! Láhev vína ZDARMA ke snubním prstenům + SOUTĚŽ o 3 bedny! Fotosoutěž "Vaše zimní romantika" má své vítěze! Fotosoutěž "Vaše zimní romantika" má své vítěze!