BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Garance a speciality

Jsme firma, která dbá na spokojenost zákazníků a proto Vám nabízíme velice široký seznam garancí a specialit, které u nás můžete s důvěrou využít.

1) Barva zlata
Začněme barvou zlata. Líbí se Vám u nás snubní prsteny, ale barva zlata Vám nevyhovuje? Nevadí. Vyberte si barvu pro své prsteny dle své preference či kombinujte barvy jak uznáte za vhodné. Volit můžete z klasické žluté, nejoblíbenější bílé či moderní červené, které často bývá nazýváno růžovým zlatem. 

2) Povrch prstenů
Také ve volbě povrchu prstenů Vám dáváme naprostou volnost! Preferujete lesk, mat či pískování? Nebo kombinaci? Výběr povrchu dle Vašeho gusta je na Vás realizaci uděláme my!

3) Šířka prstenů
Nyní Vaše prsteny dostávají jasné kontury, ale máte pocit, že 5 mm šířka je pro Vám velká, nebo malá? Nevadí u většiny vzorů Vám můžeme nabídnout úpravu šíře dle Vašeho požadavku a co více v situaci kdy budeme prsteny zužovat ještě ušetříte!

4) Kameny
Nechte si prsten osadit libovolným počtem kamínků
Šířka je v tuto chvíli již v pořádku, ale kameny ty by to chtělo ještě poladit, že ano? Máte představu o jiném počtu, jiném tvaru či jiném umístění kamenů? Nic pro nás není problém. Jenom dobře zvažujte, protože výsledný dojem z prstenů bude jen a jen na Vaši zodpovědnost. Nicméně nemusíte se bát. Máme dostatek zkušeností, abychom Vám některé nápady vymluvili, nicméně je možno prsteny osadit téměř libovolným počtem a kombinací kamínků.

Zvolte typ drahých kamenů
Nyní víme kolik kamenů a kde je osadíme, ale jaký typ a jaká velikost kamenů bude dělat parádu ve Vašich prstenech? Klasické zirkony nebo třpytivé brilianty? A co třeba ametyst či rubín? Vše je opět jen a jen ve Vašich rukou a prsteny pro Vás osadíme drahými kameny dle Vašeho přání.

5) Záruky
Záruka správné velikosti
Nyní již máte své prsteny vyladěné na 100%. Ovšem i přes veškerou péči, kterou jste výběru prstenů věnovali se může stát, že netrefíte správnou velikost. Pro tyto případy jsme pro Vás připravili speciální službu s názvem záruka správné velikosti. Zakoupením tohoto produktu máte veškeré starosti s velikostí prstenů vyřešeny. V případě špatně zvolené velikosti Vám necháme prsten upravit či vyrobit tak, aby Vám padl jako ulitý a to vše na naše náklady!

Prodloužená 5-letá záruka
Další specialitou, kterou pro jsme pro Vás připravili je možnost zakoupení prodloužení záruky na dlouhých 5 let.

6) Vzor dle fotky
Vyrobíme prsteny dle fotky či obrázku
I přes to, že u nás v obchodě můžete vybírat z obrovského množství vzorů snubních i zásnubních prstenů, tak se může stát, že si u nás svého favorita nevyberete, ale objevíte jej například na obálce módního časopisu. I v tomto případě neváhejte a s důvěrou se na nás obraťte. Zdarma Vám naceníme Váš vysněný prsten dle dodaného obrázku. Prostě vězte, že cokoliv budete řešit ohledně snubních prstýnků jsme pro Vás tím správným partnerem.

7) Expresní výroba
Prstýnky standardně vyrábíme do 4 týdnů, ale v případě potřeby umíme zabrat a většinu prstenů Vám umíme dodat do 14 dní. Některé dokonce do týdne! Ovšem v těchto případech musíte počítat s mírným expresním příplatkem, ale v situaci kdy spěcháte je ten ta poslední starost, že ano?

8) Zapůjčení prstenů
Sháníte prsteny na poslední chvíli? A vyrobit zlaté snubáčky již není technologicky možné? I pro tento případ máme řešení. Nabízíme Vám zdarma zapůjčení ocelových snubních prstenů, které mimochodem umíme doručit jak v sobotu tak i v neděli. Problém s prsteny pro obřad tak máte vyřešen a následně Vám dodáme Vaše vysněné zlaté či stříbrné snubní prsteny.