BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Fotosoutěž "Vaše LÉTO S DRAHOUŠEM!" :-)

Fotosoutěž o prsteny Brilas v hodnotě 25.000 Kč, 10.000 Kč a 5.000 KčRomantické léto plné lásky je za námi a na prahu podzimu spouštíme další fotosoutěž pro zamilované!

Ve zkratce, za 1 fotku můžete získat prsteny dle Vašeho výběru v hodnotách 25.000, 10.000 a 5.000 Kč! Jak na to? Čtěte dále!

 
JAK SOUTĚŽIT?
1. poslat fotku na letosdrahousem@brilas.cz
2. k fotce připojte své jméno, příjmení a telefonní číslo
(pouze pro kontaktování v případě výhry)
3. napište také tip na nejhezčí zásnubní a snubní prsteny Brilas


O co se soutěží?
Hlavní cena: Voucher v hodnotě 25.000 Kč na libovolný zásnubní prsten či snubní prsteny  BRILAS.
Druhá cena: Voucher v hodnotě 10.000 Kč na libovolný zásnubní prsten či snubní prsteny  BRILAS.
Cena publika: Voucher v hodnotě 5.000 Kč na libovolný zásnubní prsten či snubní prsteny  BRILAS  soutěžícímu s nejvíce likes od českých a slovenských uživatelů.

Jak bude určen výherce?
Vámi zaslané fotografie budeme min. 2x denně (dopoledne a v podvečer) umisťovat do těchto soutěžních fotogalerií na našem Facebooku FOTOGALERIE č.1, FOTOGALERIE č.2FOTOGALERIE č.3, kde v období 6.9.-3.10.2018 budou uživatelé hodnotit pomocí likes. 
Top 20 fotek podle počtu likes získaných od českých a slovenských uživatelů a 10 fotek dle výběru 10 členné poroty postoupí do finále, kde porota složená ze zaměstanců firmy pořadatele vybere vítěze

Výherci budou vybráni a vyhlášeni ve čtvrtek 4.10.2018.

Potřebujete prsten ihned?
Na základě zkušeností víme, že prsten(y) mnozí z Váš potřebují ihned, ne až po skončení soutěže. Nabízíme tedy možnost vrácení kupní ceny prstene objednaného v průběhu soutěže tedy s datem objednání po 6.9.2018 až do výše vyhraného voucheru. Tzn. soutěž je vhodná i pro ty z Vás, kteří u nás právě chtějí nakoupit či v průběhu soutěže již nakoupili!

Články o průběhu soutěže:
Zde přineseme pár zpráv z průběhu soutěže...

Pravidla soutěže:
- Pořadatelem soutěže je Brilas Group s.r.o. se sídlem na Podlesí V. 5426, 76005 Zlín, IČ 29266599.
- Soutěž probíhá v období 6.9.-3.10.2018
- Každý soutěžící může soutěžit jen s 1 soutěžní fotkou. Fotek může soutěžící zaslat více, ale do soutěže bude zařazena jen 1 dle rozhodnutí administrátora soutěže. Na fotce musí být alespoň jedna lidská bytost :)
- Výherce hlavní a druhé ceny bude vybrán hlasováním 10 členné poroty složené ze zaměstanců pořadatele.
Výherce ceny publika bude soutěžní příspěvek s největším počtem likes od českých a slovenských uživatelů.
- Výherci budou vyhlášeni 4.10.2018 na stránce soutěže, na firemním FB profilu pořadatele a budou kontaktováni emailem i telefonicky pro potvrzení přijetí výhry.
- Výherce se zavazuje přebrat výherní voucher na jedné z poboček pořadatele a dává svolení k pořízení a zveřejnění fotek z předání voucheru a poskytnout pořadateli krátký rozhovor, který může být zveřejněn spolu s fotkami na stránkách a FB pořadatele.
- Výherce je povinen uplatnit výherní voucher do 30.6.2019 oznámením zvoleného prstene(ů) a jejich velikostí.
- Voucher je platný pro výběr 1 ks zásnubního prstene nebo 1 páru snubních prstenů. Rozdíl hodnoty prstenů a voucheru není možné vyplatit v Kč.
- Výhra bude výherci odeslána obratem po jejím zhotovení. Termín zhotovení bude výherci oznámen při uplatnění voucheru, běžná doba zhotovení po většinu roku je 3-4 týdny. Vyhrazujeme si právo na její prodloužení v závislosti na možnostech výroby až na 8 týdnů. Výherce bude informován obratem po uplatnění voucheru o reálné době dodání.
- Pokud výherci nedodají svou korespondenční adresu do 14 dnů od jejich upozornění, které provedeme emailem, zveřejněním na stránce soutěže a také telefonicky, výhra přechází na další soutěžící v pořadí. V případě nedodání adresy ani dalšími soutěžícím v pořadí se výhra přesouvá na další v pořadí až do oslovení všech soutěžících z finálové 30-tky. Nepřihlásí-li se o výhru ani jeden z prvních 30. umístěných, výhra propadá a bude použita pro novou soutěž.
- Soutěžit mohou lidé s korespondenční adresou na území ČR či SR, do jiných zemí výhry neposíláme.
- Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel, výhry či zrušení soutěže.
- Soutěžící, kteří se pokusí o podvod budou vyloučeni.
- Pořadatel si vyhrazuje právo vyloučit libovolného soutěžícího bez udání důvodu.
- Výhry není možné soudně vymáhat.
- Žádná data soutěžících získaná pořadatelem v soutěži nebudou nikdy předána žádné další straně.
- Pořadatel si vyhrazuje právo zaslat soutěžícím obchodní sdělení, které bude obsahovat link pro odhlášení.
- Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí.
- Svou účastí v soutěži potvrzujete, že s pravidly souhlasíte.
- Svou účastí v soutěži tj. zasláním Vaší fotky na náš email dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů (fotka, jméno, příjmení, email, telefon), které budou použity jen pro potřeby soutěže a budou po soutěži vymazány.